Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

29. března 2017 svátek má Taťána

Nenechte si ujít finálový basketbalový turnaj přímo v Prostějově!

Nenechte si ujít finálový basketbalový turnaj přímo v Prostějově!

Úterý, Únor 14, 2017 - 15:00
Redakce
Prostějov – V hale Sportcentra se odehraje finálový turnaj Českého poháru v basketbale mužů už tento týden ve dnech 17. a 18. února. O celkové vítězství v rámci turnaje Hyundai FINAL 4 se utkají se čtyři nejlepší celky poháru.
Ilustrační foto

 

„Účastníci čtyřčlenného klání musí cestou do Hyundai FINAL 4 překonat nejednu překážku. Základní části Českého poháru se totiž účastní nejen týmy nejvyšší soutěže Kooperativa NBL, ale také družstva ze dvou nižších soutěží. O obhajobě titulu stále mohou snít v klubu BK JIP Pardubice. Do prostějovského turnaje se také probojovala BK Opava a chybět nebude ani domácí celek Orli Prostějov jako držitel Divoké karty ČBF,“ uvedl mluvčí Orlů Michal Műller.

 

 

„Hosté jsou velkým favoritem, ale už několikrát letos ukázali, že i na domácí scéně mají konkurenci a mohou klopýtnout, jako například v zápase s Pardubicemi. Dvoudenní turnaj je známý svou bouřlivou diváckou atmosférou. Šanci získat první medaile sezony si většinou nenechají ujít početné fancluby všech zúčastněných týmů a povzbuzují své oblíbence na cestě za co nejlepším umístěním,“ doplnil Műller.

Autor fotografií: 
Orli Prostějov