Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

Region

Pátek, Srpen 31, 2018 - 13:56
Prostějov – Za nedlouho se konečně otevřou dveře jedné z nejstarších budov v Prostějově. Nový podnik nese název TOWER Cafe & Cocktail Bar! Máme fotky jako první! Podívejte se na ně pod článkem.
Dominika
Pátek, Srpen 31, 2018 - 10:18
Prostějov – Určitě znáte ten nepříjemný pocit, když během rozjeté párty s přáteli zjistíte, že i poslední láhev alkoholu je prázdna. Rychle v hlavě přemítáte, kde je nejbližší bar, obchod či benzínka a chcete doplnit zásoby. Často sa stává, že nejbližší řešení je vzdálené i několik kilometrů a určitě nezvažujete sednout si za volant pod vlivem alkoholu!
Dominika
Čtvrtek, Srpen 30, 2018 - 11:19
Prostějov – Lékař a záchranář Marek Obrtel usiluje v říjnových volbách o senátorské křeslo. Nabízí zkušenosti získané z velitelských a řídících pozic ve vojenských i civilních institucích, které vybudoval nejen v České republice, ale i během zahraničních vojenských misí. Svoji kandidaturu opírá o tři hlavní témata, jimiž jsou obnovení obranyschopnosti naší země, zachování tradiční rodiny a obnovení efektivního a fungujícího systému zdravotnictví. Kandiduje za Českou stranu národně sociální v senátním volebním obvodě číslo 62 – Prostějov.
Dominika
Středa, Srpen 29, 2018 - 15:14
Prostějovsko – Muž během červnové taneční zábavy v obci na Prostějovsku fyzicky, údery do hlavy a hrudníku, napadl svou o čtyři roky starší partnerku. V úterý 28. srpna dopoledne napadla čtyřiačtyřicetiletá žena kurátorku pro děti a mládež.
Dominika
Středa, Srpen 29, 2018 - 10:07
Prostějov – Paraglidista spadl na travnatou plochu vedle rodinného domu. Po havárii pilot motorového paraglidu nadýchal přes jedno promile.
Dominika
Úterý, Srpen 28, 2018 - 11:14
Prostějov – V pondělí ve Vrahovické ulici došlo k dopravní nehodě malého motocyklu JAWA s osobním automobilem. Při nehodě se zranila šestnáctiletá spolujezdkyně a byla převezena do prostějovské nemocnice.
Dominika
Úterý, Srpen 28, 2018 - 09:44
Ve dnech 27. až 30. srpna 2018 se uskuteční ve městě Libavá a ve vojenském újezdu Libavá VIII. ročník prestižní Soutěže průzkumných hlídek (RECCE PATROL 2018). Soutěž průzkumných hlídek je komplexní soutěží, která usiluje o prověření nejen dosažených schopností, ale i fyzické připravenosti a psychické odolnosti příslušníků průzkumných jednotek. Současně je prověřena vycvičenost a připravenost k plnění možných bojových úkolů nejen příslušníků bojového, ale i hloubkového, ženijního či dělostřeleckého průzkumu.
Dominika
Pondělí, Srpen 27, 2018 - 12:41
Prostějov – Policie žádá veřejnost o pomoc při objasnění okolností dopravní nehody dvou cyklistů. Jeden z cyklistů od nehody ujel.
Dominika
Pondělí, Srpen 27, 2018 - 10:32
Březsko/ Hvozd – V neděli řídil pětadvacetiletý řidič mezi obcemi Březsko a Hvozd motocykl značky Kawasaki. Opilý muž havaroval na poli a utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice.
Dominika
Neděle, Srpen 26, 2018 - 13:23
Prostějov – Před třiceti lety byl asanován hotel U Tří králů. Dnes na něj vzpomínají jen pamětníci.
Dominika

Stránky