twitter

22. května 2018 svátek má Emil

Sport

Sobota, Duben 28, 2018 - 20:27
Prostějov – Volejbalistky Prostějova obhájily mistrovský titul a zlaté medaile získaly v extralize už podesáté za sebou. O titul Prostějovačky musely tvrdě bojovat, o třetím finálovém vítězství rozhodly až v tie-breaku, který vyhrály 15:10!
Dominika
Sobota, Březen 17, 2018 - 14:21
Prostějov – Páteční večer patřil sportovcům našeho města, proběhlo totiž vyhlášení výsledků 13. ročníku ankety Sportovec města Prostějova.
Dominika
Čtvrtek, Březen 8, 2018 - 11:12
Prostějov – Členka TJ Haná Prostějov, zimní plavkyně Dana Zbořilová bodovala v zimním plavání. Tato prostějovská rodačka získala bronz na Mistrovství světa v Estonsku!
Dominika
Neděle, Březen 4, 2018 - 10:57
Prostějov – Naši fanoušci si připravili skvělou prezentaci na úvod domácího zápasu čtvrtfinále play off proti Kladnu. Prostějovští fanoušci jsou svými chorey vyhlášení v celé zemi.
Dominika
Úterý, Únor 27, 2018 - 14:05
Prostějov – Poděkování městu Prostějovu za podporu od LHK Jestřábi Prostějov a také pozvánka na atraktivní zápasy play off.
Dominika
Úterý, Únor 13, 2018 - 11:13
Prostějov – Čtvrtý turnaj letošního ročníku Prostějovské žákovské ligy v šachu přinesl zajímavý vývoj. Tentokrát ale bylo vše jinak… Jak dopadli favorité turnaje?
Dominika
Neděle, Únor 4, 2018 - 11:13
Kadaň/Prostějov – O zápasu s Kadaní rozhodla až přesilovka v prodloužení. Jestřábi dokázali potřetí překonat výborného Dvořáka v brance Kadaně.
Dominika
Úterý, Leden 23, 2018 - 13:46
Prostějov – 3. turnaj 7. ročníku Prostějovské žákovské ligy v šachu proběhl v prostorách ZŠ Jana Železného v Prostějově. Celkově se na první příčce s 10,5 body po třech turnajích usadil Ondra Šustr. Stejný počet bodů má na druhém místě Jirka Mikulka a třetí místo po třech turnajích drží Jirka Bluma s půlbodovou ztrátou.
Dominika
Čtvrtek, Leden 4, 2018 - 09:36
Prostějov – V Kolářových sadech se o silvestrovském dopoledni sešli příznivci běžeckých závodů na 40. ročníku parkového krosu. Zhruba stovka aktivních závodníků a přibližně stejný počet diváků byla svědkem napínavých bojů ve všech kategoriích!
Dominika
Pondělí, Prosinec 25, 2017 - 12:06
Prostějov – 31. prosince proběhne v Kolářových sadech už tradiční oblíbená akce - Silvestrovský běh. Zúčastníte se také?