Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

26. Jarní dny zdraví

26. Jarní dny zdraví

Pátek, Duben 13, 2018 - 10:32
Redakce
Prostějov – Obyvatelé mají možnost získat nové informace z oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy, nové poznatky o pohybových aktivitách. Mohou si také nechat změřit tlak či změřit své BMI. Kdy proběhnou Jarní dny zdraví a jaký je program?

 

Jarní dny zdraví proběhnou ve dnech 2. - 31. května 2018

 

Aktivity budou probíhat během měsíce května v prostorách Nemocnice Prostějov, na náměstí T. G. Masaryka u muzea a v kavárně Dvořák v prostějovském zámku. Akci podpoří i Nemocnice Prostějov přímo na náměstí, kde budou prezentovat nejnovější poznatky v oblasti resuscitace. V zámku, v Gallery Dvořák, proběhne pravidelné měření i poradenství spolu s konzultacemi a ochutnávkou zdravé výživy.

 

Člověk je v dnešním uspěchaném světě hodně zaneprázdněný a nepřikládá velký význam signálům svého těla, proto nabízíme v pondělí 14. května v 17.30 hodin setkání s  arteterapií - kresba a zpěv. Psychosomatika je součástí našeho života. O své tělo je třeba se starat a když už si o to samo řekne, bývá to často nějakou bolestí. Můžeme předejít třeba nemoci, polykání léků či nějakému radikálnímu lékařskému zákroku.

 

Zdravé město Prostějov – A. Dvořáková