Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

18. ledna 2019 svátek má Vladislav

Audi sejmulo u KFC Seat, zranili se dva lidé

Audi sejmulo u KFC Seat, zranili se dva lidé

Úterý, Únor 13, 2018 - 10:25
Redakce
Prostějov – V Prostějově u KFC Audi sejmulo Seat, který právě vyjížděl z parkoviště. Dle svědků měla z Audi ihned po nehodě utéct neznámá osoba. Řidič Audi a pětačtyřicetiletá spolujezdkyně ze Seatu, skončili v nemocnici.

 

V neděli 11. února 2018 před jednadvacátou hodinou došlo na parkovišti u KFC v Konečné ulici v Prostějově k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

 

Po parkovišti jedoucí automobil značky Audi z dosud přesně nezjištěných příčin narazil do pravé přední části automobilu značky Seat, který vyjížděl z parkovacího místa. Seat byl nárazem odhozen částečně mimo komunikaci do nízkého křoví. Vozidlo Audi po střetu pokračovalo v jízdě ještě několik metrů, než se zastavilo o vyvýšený travnatý pás a dopravní značku. Dle svědků měla z Audi ihned po nehodě utéct neznámá osoba. Osmadvacetiletý řidič Audi byl k ošetření převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci. V druhém automobilu utrpěla zranění pětačtyřicetiletá spolujezdkyně. Ta byla k ošetření převezena do prostějovské nemocnice. Zranění dalších osob nebylo zjištěno. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami.

 

 

Po prohlídce poškození vozidel policisté na místě zadrželi osvědčení o registraci vozidla Audi. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření.