Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

16. července 2018 svátek má Luboš

Blíží se Grand Prix Prostějov!

Blíží se Grand Prix Prostějov!

Pondělí, Červenec 17, 2017 - 12:38
Redakce
Prostějov – Pro milovníky cyklistiky se připravuje velká sportovní lahůdka! Kdy se můžete těšit na akci GP Prostějov – Memoriál Otmara Malečka 2017?

 

Po osmnácté se stane ozdobou končícího léta známá akce Grand Prix Prostějov - Memoriál Otmara Malečka. Prostějovský velodrom se ve dnech 24. a 25. srpna stane dějištěm soubojů sprinterů a dráhových vytrvalců. 

 

Stejně jako v letech minulých se pořadatelům ze spolků Ricardo racing team a SKC Prostějov z.s. podařilo prostějovskému mítinku zajistit punc kategorie UCI Class I. a zároveň do našeho města přilákat dráhaře světové úrovně.

 

„Už teď chodí dotazy a přihlášky od renomovaných cyklistických federací, jako jsou Němci, Italové, Rusové, Nizozemci, myslím, že každý fanoušek cyklistiky se může těšit na atraktivní startovní listinu. Vzhledem k tomu, že domácí borci letos vypadají na dráze velice dobře, Lichnovský s Volikakisem právě obsadili třetí místo ve Fiorenzuole, se můžeme dočkat boje domácích závodníků o nejvyšší příčky,“ uvedl na adresu budoucího memoriálu ředitel závodů Michal Mráček.