Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

22. května 2018 svátek má Emil

Charitativní FASHIONSHOW pro zámek Plumlov

Charitativní FASHIONSHOW pro zámek Plumlov

Pondělí, Červen 12, 2017 - 10:45
D.S.
Plumlov – Zámek Plumlov bude i letos patřit módě, eleganci, šarmantním ženám či dokonce i mužům. Přijďte se inspirovat studenty SŠDaM, podívat se na přehlídku Fashion designerky Marty Musilové a také podpořit dobrou věc!

 

Dne 24.6. v 16 hodin zde proběhne netradiční akce Charitativní FASHIONSHOW, pořádaná v rámci programu hodnotných kulturních aktivit v Olomouckém kraji. Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj Božena Sekaninová.

 

Jedná se již o šestý ročník oblíbené akce, spojující nejen krásu žen, módu, hudbu či tanec s krásou nenapodobitelných kulis zámeckých prostor, ale také především přispívající na dobrou věc- podporu naší regionální památky a dominanty – zámku Plumlova.

 

Hlavním programem bude módní přehlídka naší velmi úspěšné Fashion designerky Marty Musilové, která nám představí to nejnovější ze svých kolekcí a chystá si pro nás opět speciální překvapení. Můžeme se těšit na úžasné modely nositelné pro každou příležitost, v každém věku a ještě si udělat radost, odnést si domů něco nového do svého šatníku.

 

Součásti programu bude také tvůrčí modelová přehlídka studentů SŠDaM, v rámci níž mimo jiné diváci uvidí kolekci velmi talentované studentky a začínající návrhářky Natálie Karlíkové. Akci zpestří také kolekce naší významné módní návrhářky Yvony Leitner.

 

Tradiční přehlídka dobových kostýmů od Jitky Hřívové a Katky Burešové bude letos v duchu období Marie Terezie, oslavující výročí této významné osobnosti.

 

Na své si však příjdou i pánové. Překvapením tohoto odpoledne, jako takový bonbonek, bude pánská módní přehlídka společenských oděvů firmy KOUTNÝ, kterou nám nepředvedou jen profesionálové z oboru , ale také odvážní pánové, kteří svým šarmem přijdou podpořit dobrou myšlenku.

 

Na návštěvníky bude čekat bohatý doprovodný program v podobě tanečního vystoupení, ať již flamenca či  latinskoamerických tanců a nejedno další překvapení.

 

Jelikož mottem letošního ročníku je mimo jiné také zdravý životní styl a zdravá planeta, budou návštěvníci moci načerpat nejen pár rad a inspirací ohledně zdravé životosprávy se zaměřením na pohyb, fitness či stravu s možností ochutnat produkty ze Zlaté farmy a vegetariánské kuchyně Kálindí, ale také se dozví, jak přistupovat v domácnosti šetrně a ekologicky a tím chránit naši planetu pomocí používání unikátní přírodní kosmetiky a produktů tianDe,.která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje. A ukázka tai-chi ? Ta vás odnese daleko od negativních vlivů dnešního světa.

 

Akcí bude provázet moderátor Honza Sedláček z Radio Rubi.  Vstupné je 90 kč na osobu – welcome drink v ceně

 

 

Přijďte si každý najít tu svou inspiraci a užít netradiční odpoledne!