Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

22. května 2018 svátek má Emil

Co Národní dům připravuje na příští neděli?

Co Národní dům připravuje na příští neděli?

Sobota, Září 9, 2017 - 12:33
Redakce
Prostějov – Příští víkend se můžete těšit na Hody v Prostějově. V Národním domě o hodové neděli bude program, kterého je součástí například dílnička pro děti, módní přehlídka, koncert i květiny.

 

Pořadatelé z městského divadla připravili pro návštěvníky výtvarnou dílnu pro děti, komentovanou prohlídku, módní přehlídku a koncert místních pěveckých sborů. Národní dům opět provoní květiny končícího léta.

 

„Výtvarnou dílničku, kterou připravujeme ve spolupráci s ateliérem Modrý anděl, připravíme v magickém prostoru na jevišti za oponou,“ pozvala ředitelka Městského divadla v Prostějově Jana Maršálková malé návštěvníky s tím, že dílna bude otevřena od 10.30 hodin.

 

Součástí programu bude již tradičně komentovaná prohlídka secesního skvostu, která začne ve vestibulu divadla ve 13 hodin. Účastníci budou mít příležitost nahlédnout i do zákulisí, které je veřejnosti jinak nepřístupné. Divadelní promenoár nabídne výstavu fotografií Františka Poláčka zachycující představení loňské divadelní přehlídky Aplaus. Ve 14.30 hodin je v přednáškovém sále na programu společný koncert prostějovských pěveckých sborů Vlastimily a Orlice. Od 16.30 hodin pořádá v přednáškovém sále Okrašlovací spolek města Prostějova Jiřinkové odpoledne Jarmily Pospíšilové.

 

Všechny akce pořádané v Národním domě jsou volně přístupné.