Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

18. ledna 2019 svátek má Vladislav

Fotosoutěž a program Prostějovského léta

Fotosoutěž a program Prostějovského léta

Neděle, Květen 27, 2018 - 10:44
Redakce
Prostějov – Město se rozhodlo pro novinku. Jedná se o fotosoutěž, která bude probíhat během léta. Vyhlášení výsledků pak proběhne v průběhu měsíce září.

 

Předmětem soutěže je pořídit co nejzajímavější záběr z akce konané v rámci Prostějovského léta. Soutěž bude probíhat v době od 7. 6. do 31. 8. 2018. Fotografie musí být autentická a musí z ní být zřejmé, že byla pořízena na některé z akcí pořádané v rámci programu. Přihlásit se do soutěže může každý bez ohledu na věk a není ani podmínkou být občanem města Prostějova.

 

Stačí, když zašlete svou fotografii na e-mail: soutezpvleto@seznam.cz, připojíte své jméno a kontaktní telefon a napíšete stručný popis, kde a kdy byla fotografie pořízena. Z doručených fotografií budou vybrány tři nejzajímavější záběry, které budou oceněny hodnotnými cenami. Současně může hlasovat široká veřejnost na facebookových stránkách komise facebook.com/kulturnikomise, kde budou veškeré fotografie (se souhlasem autora) zveřejněny. Z hlasujících pak budou vybráni dva náhodní výherci, kteří taktéž získají zajímavou cenu. Zde budou také uveřejněna přesná pravidla soutěže a podmínky účasti.

 

Tímto vyzýváme všechny milovníky kultury a fotografování, aby pořizovali co nejzajímavější momentky a neváhali je do soutěže přihlásit. Těšíme se na příspěvky.

 

Za komisi Mgr. Soňa Provazová, předsedkyně.