Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

Hlasování diváků a dvacetikilový dort!

Hlasování diváků a dvacetikilový dort!

Čtvrtek, Duben 5, 2018 - 12:25
Redakce
Ptení – Letošní pohádku „O královně noci a princezně Jitřence“ vidělo v pěti představeních více než 1200 diváků, kteří hlasovali o tom, kdo si z herců odnese cenu plyšového pejska. Všichni co se na představení podíleli, si mohli nakonec pochutnat na dvacetikilovém dortu!

 

Ve středu 4. dubna skončila derniérou divadelní sezóna Ptenského dětského divadla. Letošní pohádku „O královně noci a princezně Jitřence“ vidělo v pěti představeních více než 1200 diváků, ať už na premiéře pro veřejnost nebo představeních pro mateřské a základní školy z Hrubčic, Konice, Kostelce na Hané, Lipové, Mostkovic, Protivanova, Stražiska, Suchdola a samozřejmě i Ptení.

 

Po derniéře byly tradičně vyhlášeny výsledky hlasování diváků. Vítěz získal prestižní cenu – plyšového pejska – Ptenského Ferdu. Letos si ho odnesla představitelka titulní role princezny Jitřenky Justýna Božková se ziskem hlasů 381. Na medailových pozicích se umístila na druhém místě třetí dvorní dáma v podání Karolíny Vavrdové za 303 hlasy a na třetím místě Zbyněk Novák, který za roli prince Jasana získal 259 hlasů. Nakonec si všichni, co se na představení podíleli, pochutnali na zhruba dvacetikilovém dortu.