Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

Když dojde alkohol, je správný čas volat Alcohol Exclusive!

Když dojde alkohol, je správný čas volat Alcohol Exclusive!

Pátek, Srpen 31, 2018 - 10:18
Redakce
Prostějov – Určitě znáte ten nepříjemný pocit, když během rozjeté párty s přáteli zjistíte, že i poslední láhev alkoholu je prázdna. Rychle v hlavě přemítáte, kde je nejbližší bar, obchod či benzínka a chcete doplnit zásoby. Často sa stává, že nejbližší řešení je vzdálené i několik kilometrů a určitě nezvažujete sednout si za volant pod vlivem alkoholu!

 

Řešení, které Vás stojí jen jeden telefonát, či jednu návštěvu webových stránek, je k dispozici od středy až do soboty každý týden. Tak, jak v našem městě funguje rozvoz pizzy, obědů či květin, funguje již nějakou tu dobu také rozvoz alkoholu. A nejen v tomto případě. Při objednávkách předem máte jistotu příznivých cen a pohodlí - alkohol totiž dostanete až na Vámi požadované místo!

                                        

Nápad vytvořit v Prostějově a po té i v Olomouci službu specializující se na rozvoz alkoholu, vznikl při nápadu otevřít si vlastní bar. Majitelé Alcohol Exclusive a Alcohol Angels vycházeli z vlastní zkušenosti. Každému z Vás se určitě aspoň jednou stalo, že během oslavy, párty či rozlučky v tom nejlepším došel alkohol.

 

V takých případech se stává, že ho nemá kdo jít koupit, není ho kde koupit, nebo se nikomu nechce jít dlouhá cesta do nejbližšího obchodu. Zde vznikl nápad jako pomoct lidem.

 

Pokud uvážíte, že ceny jsou nižší, či stejné jako v obchodech s alkoholem, najdete si k firmě Alcohol Exclusive cestu nejen Vy, ale zajisté i Vaši přátelé.

 

Služba funguje velmi jednoduše. Stačí navštívit webové stránky http://www.alcoholexclusive.cz/ nebo zavolat na číslo +420 777 905 044 a říci o jaký alkohol máte zájem. Dohodněte si místo setkání a převzetí objednávky. Po složení telefonu následuje proces co nejrychlejšího doručení na spokojnost zákazníka.

 

Donášková služba Alcohol Exclusive má v portfóliu široký sortiment alkoholu různých značek. Soustředí se především na nejprodávanější druhy piva, vína a tvrdého alkoholu, ale také uspokojit i náročného zákazníka. V nabídce jsou nealkoholické nápoje, pochutiny, či třeba kelímky. Stačí si říci.

 

Sortiment se neustále rozšiřuje. Po Prostějově i Olomouci je rozvoz alkoholu ZDARMA a rozváží se také do okolních obcí. Při rozvozu nad 500 korun dostanete malý dárek k nákupu. Platit se dá samozřejmě i kartou! U Alcohol Exclusive můžete vyměnit prázdnou přepravku za plnou!

 

NOVINKA: Máte narozeniny? Anebo organizujete jakou akci, na kterou potřebujete alkohol? Žádný problém! Alcohol Exclusive Vám dá 5% slevu na veškerý sortiment, takže si užijete svou akci tak, jak to patří.

 

No a co pro vás firma Alcohol Exclusive s.r.o. chystá? Dne 7. září otevírá TOWER Cafe & Cocktail bar na školní ulici 49 v Prostějově! https://www.facebook.com/events/239985183512553/

Facebookové stránky naleznete zde: https://www.facebook.com/TowerPV/

 

Sledujte různé akce a soutěže na jejich facebookových stránkách:

https://www.facebook.com/alcoholexclusive/  

https://www.facebook.com/AlcoholAngels/

 

Každý měsíc chystají alespoň dvě soutěže, takže se máte vždy na co těšit!

 

Chcete vědět víc, nebo si přejete zobrazit nabídku rozvozu alkoholu? Klikněte na web http://www.alcoholexclusive.cz/  (Prostějov) a na http://www.alcohol-angels.cz/ (Olomouc)

 

Pobočka Alcohol Exclusive - Rozvoz alkoholu Prostějov rozváží ve dnech:

STŘEDA, ČTVRTEK 18:00 - 00:00

PÁTEK, SOBOTA 18:00 - 03:00

 

Volejte na číslo +420 777 905 044

 

Pobočka Alcohol Angels rozváží ve dnech:

ČTVRTEK, PÁTEK, SOBOTA 20:00 - 02:00

 

Volejte na číslo +420 737 075 494