Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

20. října 2018 svátek má Vendelín

MEZINÁRODNÍ POLICEJNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

MEZINÁRODNÍ POLICEJNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

Pondělí, Říjen 9, 2017 - 10:43
Redakce
Kostelec na Hané – Hlavním mottem turnaje je pomoc rodinám policistů a hasičů, kteří zahynuli při výkonu své služby a současně pro bývalé policisty a hasiče, těžce tělesně postižené následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby. Přijďte se podívat na mezinárodní turnaj a podpořte tuto akci.

 

Dne 14. řijna pořádá Sportovní klub policie Moravan Prostějov, z.s., ve spolupráci s Nadací policistů a hasičů od 08.00 hodin v tělocvičně Základní a mateřské školy Kostelec na Hané, ul. Sportovní 850 mezinárodní policejní turnaj v sálové kopané.

 

Turnaj se koná pod záštitou ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje plk. Mgr. Tomáše Landsfelda, za podpory Olomouckého kraje, Města Kostelec na Hané, Statutárního města Prostějov a společnosti Mubea – HZP Prostějov.

 

Turnaje se zúčastní mužstva policistů z ČR, Slovenska, Polska a Srbska.

 

V průběhu turnaje bude probíhat dobročinná sbírka ve prospěch Nadace policistů a hasičů, jejíž výtěžek bude předán jejímu řediteli PhDr. Vladimíru Šuterovi, CSc. Hlavním mottem turnaje je pomoc rodinám policistů a hasičů, kteří zahynuli při výkonu své služby a současně pro bývalé policisty a hasiče, těžce tělesně postižené následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.

 

Široká veřejnost je srdečně zvána!