Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

22. května 2018 svátek má Emil

Na kole srazil seniorku

Na kole srazil seniorku

Čtvrtek, Červen 15, 2017 - 13:30
Redakce
Prostějov – Poražené seniorce sice pomohl, ale poté z místa odjel a nehodu neoznámil. Při nehodě žena utrpěla zranění, se kterým byla převezena do nemocnice.

 

Ve středu 14. června 2017 v době od 13:30 do 13:45 hodin došlo na cyklostezce v Rejskově ulici v Prostějově k dopravní nehodě cyklisty a chodce.

 

Osmasedmdesátiletá žena cyklostezku přecházela u křižovatky s ulicí Vápenice. Došlo ke střetu s cyklistou jedoucím ve směru k centru města. Po střetu žena upadla na komunikaci. Cyklista zastavil a ženě pomohl vstát. Poté však z místa dopravní nehody odjel, aniž by došlo k jejímu oznámení policistům. Při dopravní nehodě žena utrpěla zranění, se kterým byla převezena do prostějovské nemocnice.

 

Pro objasnění všech okolností případu policisté žádají případné svědky dopravní nehody, aby se se svým svědectvím obrátili na policisty prostějovského dopravního inspektorátu na adrese Havlíčkova 16b, Prostějov nebo telefonicky na čísle 974 781 251, případně na bezplatnou linku 158.

 

 

Druhého účastníka dopravní nehody – neznámého cyklistu – policisté vyzývají, aby se přihlásil a přispěl tak k objasnění všech okolností případu.