Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

20. října 2018 svátek má Vendelín

Neznámý řidič sjel z prudkého desetimetrového srázu na fotbalové hřiště

Neznámý řidič sjel z prudkého desetimetrového srázu na fotbalové hřiště

Pondělí, Listopad 13, 2017 - 10:39
Redakce
Kralice na Hané – Zběsilou jízdu neznámého řidiče nezastavila značka, desetimetrový sráz, keř ani fotbalové hřiště. Policistům se auto podařilo vypátrat v areálu nedalekého autoservisu, kdo ho řídil, je ovšem otázkou.

 

V pátek 10. listopadu po čtrnácté hodině došlo v Olomoucké ulici v Kralicích na Hané k havárii osobního automobilu Škoda Fabia.

 

Neznámý řidič z nezjištěných příčin z parkoviště nad fotbalovým hřištěm přes obrubník vyjel na travnatou plochu. Při tom narazil do dopravní značky, kterou tím vyvrátil a poškodil. Dále vozidlo pokračovalo směrem k hřišti. Projelo živým plotem a poté sjelo z přibližně desetimetrového prudkého srázu na fotbalové hřiště. Po přejetí celého hřiště pak řidič z místa odjel. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 52 tisíc korun. S největší pravděpodobností však bude vyšší. Zda došlo ke zranění řidiče či jiných osob nebylo zjištěno. Z důvodu ujetí z místa havárie nebyl ani zjišťován alkohol u řidiče. 

 

 

Provedeným šetřením se policistům vozidlo podařilo vypátrat v areálu nedalekého autoservisu. Kdo ho v době havárie řídil, stejně jako její ostatní okolnosti je předmětem dalšího policejního šetření.