Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

Opilý sražený chodec ve Vrahovicích

Opilý sražený chodec ve Vrahovicích

Pátek, Březen 9, 2018 - 11:03
Redakce
Prostějov – Řidič auta po nehodě zastavil a šel chodci poskytnout pomoc. Ten mu ale řekl, že mu nic není a nehodu řešit nechce. Poškozený byl ale zraněný a šel si zavolat sanitku.
Ilustrační foto

 

Včera ve večerních hodinách jel prozatím neznámý řidič s vozidlem po ulici Tovární směrem k ulici Vrahovické v Prostějově.

 

Při průjezdu pravotočivou zatáčkou u místního občerstvení z dosud nezjištěných příčin srazil 47letého chodce, který šel po levé straně komunikace směrem k ulici Říční. Řidič auta po nehodě zastavil a šel chodci poskytnout pomoc. Ten mu ale řekl, že mu nic není a nehodu řešit nechce. Řidič poté z místa odjel. Poškozený byl ale zraněný a z prodejny na ulici Janáčkova si nakonec zavolal sanitku, která ho převezla na ošetření do nemocnice.

 

Chodec policistům sdělil, že před nehodou požil víno, ale přesné množství nebyl schopen určit. Provedeným rozborem krve v nemocnici byla u poškozeného zjištěna hladina alkoholu v krvi 3, 19 promile. Nehoda je nadále v šetření policistů z dopravního inspektorátu.