Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

17. února 2019 svátek má Miloslava

Pozvánka na atraktivní zápasy play off

Pozvánka na atraktivní zápasy play off

Úterý, Únor 27, 2018 - 14:05
Redakce
Prostějov – Poděkování městu Prostějovu za podporu od LHK Jestřábi Prostějov a také pozvánka na atraktivní zápasy play off.

 

Drazí sportovní přátelé, chtěli bychom vám poděkovat za vaši podporu našeho týmu LHK  Jestřábi Prostějov v sezoně 2017/18. Díky ní jsme dosáhli skvělých dílčích úspěchů a doufáme, že ten největší je ještě před námi.

 

Velice rádi bychom vás tímto pozvali na atraktivní zápasy play off, při kterých tuhne krev v žilách, dámy upadají do mdlob a na ledě se odehrává opravdová bitva se vším všudy. Prosíme ty z vás, kdo budou mít zájem podívat se na vlastní oči, jak se Jestřábi rvou v play-off, ať co nejdříve kontaktují vedení našeho klubu. Děkujeme.

 

LHK Jestřábi