Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

20. října 2018 svátek má Vendelín

Richard Pachman a Dita Hořínková: Adventní koncert v Husově sboru Prostějov

Richard Pachman a Dita Hořínková: Adventní koncert v Husově sboru Prostějov

Pondělí, Listopad 27, 2017 - 14:20
D.S.
Prostějov – Skladatel a zpěvák Richard Pachman společně s herečkou a zpěvačkou Ditou Hořínkovou vystoupí v sobotu 9. prosince v 17 hodin v prostějovském Husově sboru v Demelově ulici s tradičním adventním koncertem.

 

V programu zazní adventní písně, koledy české, moravské i zahraniční a duchovní písně. Vedle vánoční hudby zazní i ukázka z nové Pachmanovy knihy a audioknihy s názvem „Jak chutná Mozart“.

 

„Protože máme s Ditou Hořínkovou osmnáctileté výročí naší spolupráce, dočkají se návštěvníci koncertu vedle nových písní i hudebního překvapení z našeho prvního společného projektu. Na adventní koncert se moc těšíme. V prostějovském Husově sboru vystupujeme už 16. rokem a jsme za tradici našich vystoupení zde opravdu vděčni. Je to krásná doba setkání s lidmi, čas zklidnění a uvědomění si pravé podstaty Vánoc,“ dodává Richard Pachman.

 

Výtěžek z adventních koncertů je věnován dětem z Dětského domova ve Strančicích. Předprodej: Ticket-Art, www.ticket-art.cz, možnost dostání vstupenek rovněž v místě konání před koncertem.

 

Autor fotografií: 
Richard Pachman