Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

19. března 2019 svátek má Josef

Soutěž: Tour de Prostějov

Soutěž: Tour de Prostějov

Pátek, Červen 29, 2018 - 11:29
Redakce
Prostějov – LHK Jestřábi Prostějov společně se statutárním městem Prostějov připravili nový zajímavý letní projekt, který bude probíhat od 2. července do 31. srpna a nese název TOUR de Prostějov. Pro všechny sportovní fanoušky je připraveno 10 stanovišť v Prostějově a v nejbližším okolí, kde budou moci sbírat razítka do jestřábího pasu na jestřábích stanovištích neboli hnízdech.

 

Na trase je mnoho zajímavých míst, jako například: přehrada Plumlov, Lázně Slatinice, Čechy pod Kosířem, Kostelec na Hané. Trasu nemusíte absolvovat celou v jeden den, jednotlivé vyjížďky si můžete rozplánovat na celé prázdniny.  Můžete jet na kole, ale klidně můžete zvolit i jiný dopravní prostředek, abyste nasbírali všechny razítka.

 

Začínat i končit se bude v Regionálním informačním centru města Prostějova na Perštýnském náměstí 8 oproti kinu Metro 70, kde si vyzvednete jestřábí pas, do kterého budete sbírat razítka během celé trasy a pas vyplněný razítky nakonec vhodíte do jestřábí schránky na stejném místě. Na pase máte namalovanou trasu všech zajímavých stanovišť v okolí města Prostějova.

 

Seznam stanovišť:

 

1. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

2. Restaurace U Hudečků Prostějov:  U Stadionu 1

3. Aquapark Koupelky Prostějov: Anenská 17

4. Minigolf Mostkovice: Plumlovská přehrada

5. Zámek Plumlov: Zámecká 99

6. Penzion Sport Kostelec na Hané: Sportovní 870

7. Zámek Čechy pod Kosířem: Mánesova 1

8. Muzeum veteránů a cukrárna Slatinice

9. Restaurace U Hřiště Smržice: U Hriště 500

10. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

 

Soutěže se může zúčastnit každý od 0-100 let. Pro výherce ve všech kategoriích: muži, ženy i děti,  jsou připraveny zajímavé ceny od výhradního dodavatele sportovní výživy A-teamu LHK Jestřábi Prostějov, společnosti NUTREND. Výherci budou vyhlášeni na prvních zápasech LHK Jestřábi Prostějov.