Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

17. února 2019 svátek má Miloslava

VIDEO: Jestřábi mají úžasné fanoušky!

VIDEO: Jestřábi mají úžasné fanoušky!

Neděle, Březen 4, 2018 - 10:57
Redakce
Prostějov – Naši fanoušci si připravili skvělou prezentaci na úvod domácího zápasu čtvrtfinále play off proti Kladnu. Prostějovští fanoušci jsou svými chorey vyhlášení v celé zemi.

 

Fans of Prostějov na tribuně roztáhli nápis "Prostějovský cíl zaměřen – semifinále play off 2017/2018!", doprostřed pak umístili malbu odstřelovače. Na pozápasové tiskové konferenci ocenil jejich choreo i prostějovský trenér Jiří Vykoukal. Z atmosféry byl nadšený také útočník David Dvořáček.

 

 

„Fanouškům patří obrovské poděkování, že přišli a jak nás skvěle podporovali. Bylo to opravdu neskutečné, skvělá atmosféra. Je to nádhera hrát před takovým publikem.“ Uvedl Dvořáček v rozhovoru pro http://www.lhkjestrabi.cz.

 

Stadion obsadilo 3 766 diváků, kteří dotlačili Jestřáby k první výhře v sérii. Bylo to pořádné drama - v poslední minutě prodloužení zabránil vítěznému gólu senzačním zákrokem gólman Jestřábů Jakub Neužil a utkání rozhodly až samostatné nájezdy.

 

 „První a třetí třetina byla z naší strany solidní. Do druhé třetiny jsme vstoupili špatně, udělali chyby a soupeř nás za to spravedlivě potrestal. V prodloužení předvedl Kuba naprosto fantastický zákrok 10s před koncem a poslal nás do nájzedů. Vyhráli jsme dovednostní soutěž. Děkujeme za skvělou podporu a nádherné choreo.“ Okomentoval zápas trenér LHK Jestřábi Prostějov, Jiří Vykoukal.

Autor fotografií: 
LHK Jestřábi