Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

16. července 2018 svátek má Luboš

Virtuální prohlídka: nahlédněte do městských částí trochu jinak

Virtuální prohlídka: nahlédněte do městských částí trochu jinak

Čtvrtek, Srpen 10, 2017 - 11:11
Redakce
Prostějov – Webové stránky města nyní nabízí virtuální prohlídku historické části, včetně radnice. Co všechno díky virtuální novince můžete vidět?

 

K dispozici je aplikace virtuální prohlídky s využitím responzivního designu. Virtuální návštěvník si může vychutnat například celkový pohled na náměstí T. G. Masaryka. 

 

Dále aplikace nabízí pohled na Mariánský sloup, sochy, na budovy Muzea a galerie Prostějova, kostel Povýšení svatého Kříže, panoramatický pohled na měšťanské domy na náměstí a na závěr pohled na radnici se vstupem do budovy. Nechybí ani kompletní prohlídka radnice a to jak z venkovní, tak i vnitřní části, včetně všech salonků, obřadní síně nebo věže s panoramatickým pohledem na všechny světové strany a náměstí. V nabídce pochopitelně nesmí chybět ani městský zámek včetně jeho interiérů. Vše dokresluje "procházka" Smetanovými sady.

 

Aplikace je možná ve všech běžných prohlížečích, včetně mobilních. Jde zejména o prohlížeče IE, Mozilla FireFox, Opera, Chrome a podobně. Aplikace umožňuje celoobrazovkový režim. Vstup naleznete v sekci Volný čas.