Týdeník Prostějovska

Aktuálně z Prostějova a okolí

header

facebook

twitter

 

16. července 2018 svátek má Luboš

Vyloučení Jestřábů z WSM Ligy?

Vyloučení Jestřábů z WSM Ligy?

Úterý, Září 19, 2017 - 10:06
Redakce
Prostějov – Bylo svoláno mimořádné jednání výboru ČSLH, které se zabývalo porušením Licenčního řádu pro účast v soutěži. Prostějovu hrozilo vyloučení z WSM Ligy!
Ilustrační foto

 

Prvoligový Prostějov se dopustil porušení Licenčního řádu pro účast v soutěži.  Ve stanoveném termínu neuhradil dluhy vůči hokejovým subjektům. Hrozilo mu tak vyloučení z WSM Ligy!

 

Jestřábi nestihli uhradit finanční pokuty v celkové výši 92 tisíc korun. Svaz jim je udělil za nezajištění povinností pořadatelské služby v utkáních s Přerovem. 

 

Pro účast ve druhé nejvyšší soutěži kluby musí uhradit dluhy vůči hokejovým subjektům nejpozději do 31. srpna před novou sezónou. Jelikož Jestřábi neuhradili to, co měli, svolalo se mimořádné jednání výkonného výboru. Členové výkonného výboru se vyslovili proti vyloučení Prostějova. Případ je předán dál disciplinární komisi ČSLH, která může sáhnout k finanční pokutě až ve výši 200 tisíc korun. LHK Jestřábi obě pokuty včetně poplatku za disciplinární projednání uhradil. Stalo se tak v pátek 15. Září.

 

Autor fotografií: 
LHK Jestřábi